11. - 20. ronk Klicperova Chlumce

11. ronk 28. jna - 15. prosince 1956

MOD Koln - K. apek: Vc Makropulos

Symposion Tebechovice - A. Gleba: Rozlit

Klicpera Mstec Krlov - Molire: Tartuffe

ZK ROH SD Nymburk - M. Jari: Inteligenti

12. ronk 8. ervna - 29. ervna 1957

Klicpera Chlumec n/C - V. K. Klicpera: Rohovn tverroh

Klicpera Chlumec n/C - A. Novotn: Vodn re

ZK ROH Fruta Nov Msto n. M. - F. rmek: Msc nad ekou

KOD Hradec Krlov - C. Goldoni: Pan hostinsk

VD Pardubice - Lope de Vega: Chytr milenka

13. ronk 28. jna - 15. prosince 1959

celosttn pehldka divadelnch soubor tlovchovnch jednot STV pod ztitou ministra kolstv a kultury Dr. F. Kahudy

TJ Spoje Praha-ikov - V. K. Klicpera: Hadrin z ms

DS Langer Lzn Bohdane - F. Pavlek: Chtl bych se vrtit

TJ Slavoj Karlovy Vary - Z. Horal: O rokovi

TJ Sokol Ostravice - P. Karva: Pacient 113

TJ Tatran Nitra - A. Kuzncov: Nvrat

TJ Dynymo Strnice - J. Zeyr: Radz a Mahulena

TJ Sokol idlochovice - G. Weinzenborn: Dva andl vystupuj

TJ Rud hvzda Hradec Krlov - M. Stehlk: Selsk lska

TJ Sokol Pedmost - A. Kornejuk: Chirurg Platon Kreet

14. ronk 16. dubna - 9. kvtna 1960

DS Dm osvty Hoice - O. Neumann: Dina Mlheimov

DO ZK ROH Veba Broumov - E. Rannet: Zbloudil syn

DS Domu osvty Nchod - A. Jirsek: Na dvoe vvodskm

DS Domu osvty Nov Paka - V. Cych: Moje teta - tvoje teta

Klicpera Chlumec n/C - A. Jirsek: Lucerna

KOD Hradec Krlov - J. Stehlk: Mordov rokle

15. ronk 1. ervence - 9. ervence 1961

Krajsk pehldka divadelnch soubor tlovchovnch jednot STV

TJ Rud hvzda Hradec Krlov - L. Hanu: Most

TJ Sokol Malovice - B. Svato: Ukraden m

TJ Sokol Pibyslav - J. Dietl: Pohlete, pokuen

TJ Sokol Star Paka - F. G. Lorca: Dm Doni Bernardy

DS Langer Lzn Bohdane - O. Dank: Pohled do o

TJ Sokol Doln Kaln - P. Karva: Plnon slunce

TJ Jiskra Vchov n. J. - K. apek: Matka

ZV ZV Hradec Krlov - A. Jirsek: Jan Roh

16. ronk 17. listopadu - 24. listopadu 1962

Krajsk pehldka divadelnch soubor tlovchovnch jednot STV

Klicpera Chlumec n. C. - V. Hugo: Uboci

TJ Sokol Doln Kaln - P. Hanu: Zpnn k

TJ Sokol Malovice - O. Augusta: O chaloupce z marcipnu

DS Langer Lzn Bohdane - O. Dank: Svatba satkovho podvodnka

DS Hlek Star Paka - A. P. echov: Racek

TJ Sokol Pibyslav - A. Arbuzov: Irkutsk historie

TJ Dynamo Plcky - V. K. Klicpera: Rod Svojanovsk

17. ronk 22. listopadu - 24. listopadu 1963

DS Langer Lzn Bohdane - N. Hikmet: Damoklv me

Klicpera Chlumec n. C. - J. Bene: Pohdka o Honzovi a princezn Zlatovlsce

VD Pardubice - V. K. Klicpera: Lh a jeho rod

18. ronk 27. ervna - 3. ervence 1964

II. celosttn pehldka divadelnch soubor tlovchovnch jednot STV

Klicpera Chlumec n. C. - J. k: Kouzeln rukavice

Do Praha - Liboc - L. Galdoni: Sny sobotnho veera

TJ Bank Tinov - L. Stroupenick: Zvkovsk rarek, pan mincmistrov

TJ Sokol Nov Ves - A. N. Svinarsk: Alcestin nvrat

TJ SPoje Praha - ikov - H. Pfeiffer: Dva lkai

TJ Sokol Malovice - M. Pavlk: Hrnku, va

TJ Sokol Malovice - M. Polivanov: Vesel medvata

TJ Sokol Ostravice - A. P. echov: Aktovky

TJ Dynamo Strnice - R. N. Nashe: Hrst ohn

19. ronk 12. ervna - 18. ervna 1966

Divadlo SNP Martin - N. Krasny: Nedle v New Yorku

AUS V. Nejedlho - J. Plavka: Nenadvej na zrcadlo

L. Peliknov Praha - A. Twardovsk: Dm u cesty

DV Hradec Krlov - A. Nash: Zbon sestry

20. ronk 2. ervna - 25. ervna 1967

DV Hradec Krlov - C. Goldoni: Mirandolna

OB Malovice, Hradec Krlov - V. Tomovsk: Kocour v botch

lenov ND Praha - V. Eftimiu: Honorace

VD Pardubice - J. tolba: Mosk panna

MD Koln - V. Hugo: Ruy Blas